Zverejňovanie informácií

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Balíčky a služby | SledovaniTV.cz

 

Doplňkové služby

Be2Can GO SK
2 TV kanálů
91 Filmů
Od 1. 8. 2020 je tento balíček nahradený balíčkom Edisonline. Balíček Be2Can Go bude k 31. 7. 2020 zrušený. Edisonline je prvou česko-slovenskou videotékou zameranou na svetový festivalový film. V Edisonline nájdete každý mesiac 30 nových filmov a koncom roka tam bude až 300 filmov. Originálna filmová tvorba z viac ako 50 krajín sveta. Film na každý deň, vyberať si môžete z artových filmov, ktoré sa zúčastnili prehliadky Be2Can. Filmy môžete sledovať v pôvodnom znení s titulkami.
Více informací
Mojich 7
34 volitelných kanálů
4 TV kanálů
Namixujte si 7 stanic podľa svojho výberu. Každý mesiac ich môžete obmeniť. PO ZAPLATENÍ BALÍČKU sa vo vašom nastavení účtu objaví možnosť zvoliť si 7 prémiových staníc z celkovo ponúkaných 34. Po 30 dňoch si môžete vybrať novú kombináciu staníc. K vašim 7 staniciam dostanete vždy zdarma 4 kanály Óčka v HD kvalite. Niektoré kanály sú v ponuke iba spoločne v skupinách: Eurosport 1 + Eurosport 2 (skupina Eurosport) a Animal planet + Discovery + ID
Více informací
Detský SK
9 TV kanálů
Balíček rozširujúci základný balíček Štart. A teraz niečo pre deti! Balíček plný animovaných aj hraných seriálov a rozprávok pre deti, ktorý zabaví aj toho najneposednejšieho nezbedníka. Programy poskytujúce skvelú zábavu, ale aj pomoc pri rozvíjaní komunikačných a poznávacích schopností u tých najmenších divákov.
Více informací
DOKU
10 TV kanálů
Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín, tie najlepšie zábery zo sveta divokých aj domácich zvierat.
Více informací
HBO GO online
HBO GO
HBO GO je služba, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na Vašom počítači, mobile, tablete či televízii s pripojením na internet. S HBO GO môžete sledovať Vaše obľúbené seriály z produkcie HBO, populárne blockbustery, komédie, dokumenty a špeciálne záznamy z natáčania - kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.
Více informací
HBO + HBO GO
3 TV kanálů
HBO GO
AKO VYUŽIŤ AKCIU HBO + HBO GO za 0,1 €? UHRAĎTE TENTO BALÍČEK POMOCOU PLATOBNEJ KARTY. PLATÍ IBA PRE HISTORICKY PRVÝ NÁKUP BALÍČKU. Ďalšie mesiace sú už spoplatnené za bežnú cenu. Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Balíček zahŕňa službu HBO GO, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na vašom počítači, mobile, tablete či televízore a tiež klasické HBO kanály, ktoré je možné sledovať v aplikáciách SledovanieTV. Pred prvým použ
Více informací
ŠPORT
12 TV kanálů
Objednajte si ŠPORT - programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a už Vám nikdy neunikne žiadne majstrovstvo a žiadna z obľúbených líg.
Více informací
FilmBox
13 TV kanálů
Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňujúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia aj dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!
Více informací
BASIC SK
52 TV kanálů
Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Optimalizujte zábavu a cenu balíčkom BASIC. Veľmi vhodne rozširuje základné slovenské kanály o stanice zamerané na filmy, dokumenty, šport a celú rodinu bez zbytočných výdavkov na zvlášť spoplatnené kanály. Vďaka BASIC sa celá Vaša rodina bude môcť vždy pozerať, na čo bude chcieť. Súčasťou balíčku je filmotéka.
Více informací
HBO + HBO GO
3 TV kanálů
HBO GO
Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Balík obsahuje službu HBO GO, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na vašom počítači, mobile, tablete alebo televízii.
Více informací
MAX SK
63 TV kanálů
Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery a mnohých ďalších. MAX Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Súčasťou balíčku je filmotéka. Rodičovský PIN pre erotické kanály je potrebné si nastaviť na webe, v sekcii Nastavenie -> Profil.
Více informací
MAXI SK + HBO GO
82 TV kanálů
91 Filmů
Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou MAXI. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery, FilmBox, HBO a mnohých ďalších. MAXI Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Súčasťou balíčku je filmotéka.
Více informací
Relaxxx
15 TV kanálů
Relaxačný balíček pre dospelých, plný erotiky a vzrušenia. Rodičovský PIN pre erotické kanály je potrebné si nastaviť na webe, v sekcii Nastavenie -> Profil.
Více informací
Filmy
383 Filmů
Balíček Filmy a balíček Be2Can je možné sledovať iba na zariadeniach: web, mobilné zariadenia iOS a Android, Apple TV, set-top box SledovaniTV s novou aplikáciou, Arris box 4302, Samsung Tizen 2017 a 2018 AndroidTV. Užite si stovky hodín zábavy s našou filmotékou. Páčila by sa Vám komédia, dokument, dráma či romantický film? Na jednom mieste v rámci našej aplikácie nájdete viac ako 300 filmov, ktoré sa každý mesiac obmieňajú a tituly sa pridávajú.
Více informací
Filmový SK
6 TV kanálů
Balíček pre milovníkov filmov najrôznejších žánrov.
Více informací
HBO Maxpack SK
5 TV kanálů
HBO GO
Všetky kanály od HBO vrátane HBO GO v jednom balíčku. Sledujte populárne filmy a seriály po celý deň.
Více informací
Maďarský balíček SK
8 TV kanálů
Najpopulárnejšie maďarské kanály teraz v jednom balíčku. Spravodajstvo, seriály ale aj hudba.
Více informací
Ruský balíček
10 TV kanálů
Populárnej ruskej TV kanály v jednom balíčku: spravodajstvo, filmy, hudba.
Více informací
MAXI admin SK
165 TV kanálů
52 Rádiových stanic
 
Více informací
ŠTART PLUS
80 TV kanálů
51 Rádiových stanic
Pozor v mesiaci júli nájdete v balíčku ako darček kanál Love Nature. Užite si naplno základnú skupinu televíznych kanálov. Slovenské a zahraničné televízie doplnené o športové, hudobné, filmové a zahraničné stanice vrátane českých rádií. Všetky GO kanály môžete navyše sledovať kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Balíček obsahujúci TV stanice skupín JOJ a Markíza.
Více informací

Rozšíření služeb

120 hodín nahrávok
120 h Nahrávek
Uložte si každý obľúbený program, nechajte nahrať všetko, čo by Vám mohlo uniknúť. S nahrávkami budete mať až 120 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.
Více informací
Smart TV 3x
+3 Podpora Smart TV
Balíček SmartTV 3x umožňuje využití služby až na 3 chytrých televizí. (3 je maximální počet spárovaných TV k jednomu účtu). Podporujeme tyto zařízení: https://sledovanitv.cz/info/s/applications. Mezi SmartTV se počítají i set-top boxy s OS Android TV - např. Xiaomi Mi box, Nvidia Shield apod.
Více informací
Set-top box Android - 2x
 
Proměňte i starší televizory v chytré multimediální centrum nabízející veškeré funkce a pohodlné ovládání. Mezi set-top boxy se nepočítají boxy s OS Android TV (Nvidia Shield, Xiaomi MI box apod.)
Více informací
Smart TV 2x
+2 Podpora Smart TV
Spárujte si Vás účet s dvěmi SmartTV značky Smamsung, LG, Panasonic nebo TV s operačním systémem Android TV (více na https://sledovanitv.cz/info/s/applications)
Více informací
Spätné prehrávanie až 7 dní + Nahrávky 50 hodín
50 h Nahrávek
168 h Zpětného přehrávání
Aktivujte si možnosť spätného sledovania až 7 dní u vybraných kanálov a 50 hodín nahrávok u všetkých kanálov, ktoré máte aktívne. Tieto služby Vás oslobodia od televízneho programu. Sledujte, čo chcete a kedy chcete. S nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.
Více informací
Arris box 2x
 
Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s druhým set-top boxem.
Více informací
Smart TV 10x
AppleTV + HD
Vysoká Kvalita
 
 
Více informací

Provozovatel provozuje převzaté televizního vysílání na základě registrace u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (www.rrtv.cz).

Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání (VOD) je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (www.rrtv.cz).

 

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Hodnotenie používateľov: 4 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívne

Profesionálna výstavba sietí LAN, WAN, optických rozvodov štandard PON

O nás

OKNET je poskytovateľ elektronických komunikačných sietí a elektronických komunikačných služieb, podľa zákona 351/2011 Z. z. o elektronických komunikáciách.

Kto je online

Práve tu je 591 návštevníkov a žiadni členovia on-line

SSL certifikát

Search